Přehled investičních akcí 2008

22. 7. 2008 - Jiří Sucharda
Diskusní fórum Nový příspěvek
informace
Autor: Jiří Sucharda
30. 7. 2008 12:44
[Odpovědět]

po dohodě s vedoucím OSMI byla přidána diskuze. JS

Náměty
Autor: Honza
1. 8. 2008 15:49
[Odpovědět]

Myslím, že by si zasloužilo opravu i parkoviště před hřbitovem, aby lidé jdoucí na tak důstojné místo nemuseli po rozbití vany auta dále pokračovat pěšky v holinách.

Ulice Pod strání
Autor: Honza1
1. 8. 2008 15:53
[Odpovědět]

Tak koukám, že po vehementních slibech a jednáních s OSMI a OŽP se zas asi nic v této lokalitě dít nebude...

Bez nadpisu
Autor: lojzík
6. 8. 2008 21:08
[Odpovědět]

moc krásně je namalovná silnice na Žitavský...jenom si myslím, že to byla zbytečná investice, neboť jak je vidět tak řidiči nerespektují vodorovné značení...stojí v prostoru autobusové zastávky, na vyšrafovaném poli naproti Velvetaklubu a u bazaru u Penny, u Prištiny nemluvě. Jestlipak to bude i zde MP sankcionovat jako v centru města?? Několikrát jsem již byl svědkem, že se nějaký řidič dopustil uvedených přestupků a jelo právě okolo vozidlo MP a nic se nedělo. Asi by jim měl jejich šéf trochu domluvit...

Re: Bez nadpisu
Autor: Jiří Sucharda
7. 8. 2008 9:21
[Odpovědět]

Milý Lojzíku, je vidět, že se v tom příliš neorientujete a proto malé vysvětlení. Silnice na Žitavské ulici je ve správě ústeckého kraje, který hradí veškeré opravy a údržbu včetně značení. V souvislosti se vstupem do Schengenského prostoru kraj vyčlenil peníze na opravu a značení této silnice a letos to dokončl - tedy z městské pokladny NIC, což je hezké. Stejně tak i oprava a údržba silnice od Mělníka ven z města. Co se týká činnosti MP, nechci se jich zastávat, ale u nás platí zákony a ty mj. říkají že za dohled na silniční provoz je zodpovědná PČR, MP ji má jenom pomáhat. Viděl jste někdy přestupky v dopravě (parkování apod.) řešit PČR? Já tedy bohužel ne. JS

Re: Bez nadpisu
Autor: lojzík
7. 8. 2008 14:58
[Odpovědět]

řešit PČR parkování jsem tedy neviděl...zato jsem to viděl MP dost často v centru města, kde je obytná zóna, tam projíždějí několikrát během hodiny...a do odlehlejší části se ani nemrknou...jinak Vám děkuji za upřesnění informací..

Re: Bez nadpisu
Autor: lojzík
7. 8. 2008 14:59
[Odpovědět]

a když se tam mrknou projedou aniž by vyřešili přestupky, které v centru nekompromisně honorují... 

Re: Bez nadpisu
Autor: Pavel
10. 8. 2008 11:49
[Odpovědět]
Tak městská policie má jen pomáhat? mě už pomohli od dvou stovek, neboť sem si šel vybrat penize do bankomatu kom. banky a nedal jsem na ty 2 minuty park. hodiny, ovšem vietnamec je na svém džípu, který tam stál celý den, taky nemel, já je na to upozornil a oni mi sdělili že mi do toho nic není. Z TOHO VYPLÍVÁ ŽE MÁ PAN SUCHARDA PRAVDU: KDYŽ MI DALI POKUTU TAK POMÁHALI PČR, A VIETNAMCI JI NEDALI PROTOŽE NEBUDOU POMÁHAT POLICII ČR ZAS TAK MOC.... NO PROSTĚ KOCOURKOV JAK PRASE!
Bez nadpisu
Autor: Pavel
10. 8. 2008 11:55
[Odpovědět]
Abych městské policii jen nekřivdil: významnou pomocí kterou prokazují PČR je, že se místo státních policistú vybavují se šlapkami oni:-)