Aktuální číslo

 

 

Hlas severu je čtrnáctideník, určený pro občany Varnsdorfu a jeho okolí. Vydavatelem je město Varnsdorf, práva a povinnosti vydavatele vykonává Rada města Varnsdorf. Zástupcem vydavatele je pověřený člen Rady města Varnsdorf.

Hlavním posláním Hlasu severu je poskytovat zprávy a informace z politického, společenského, kulturního a sportovního dění ve městě a jeho okolí. Přiměřený prostor poskytuje také občanským sdružením, politickým stranám a hnutím i jednotlivým občanům (dopisovatelům), kteří zde mají možnost vyjádřit své názory na život a dění ve městě a jeho okolí. Kromě toho zveřejňuje také placenou inzerci. Ročně vychází zpravidla 22 čísel o rozsahu zpravidla 8-12 stran B4 a 2 stran A4. Počet stran se může změnit, vyžádá-li si to aktuální potřeba.

Poslední číslo uveřejněné na webu

Aktuální číslo Hlasu severu zveřejňujeme v elektronické podobě nejpozději 10 dnů po jeho vydání.

21. 2. 2019
Z obsahu čísla: Zdravotní péče ve výběžku: Co přineslo další jednaní / Hasiči trénovali záchranu osob z mrazivé vody / Varnsdorf postupně kupuje byty v problémové lokalitě / Rozhovor s ředitelkou Základní umělecké školy Varnsdorf / Z historie: Varnsdorfské posvícení na palubě Imperátora / Atleti si připisují další úspěchy / Marek Rybář je dalším odchovancem FK Varnsdorf / Finále jim nevyšlo, ostudu ale rozhodně neudělali / Mladí volejbalisté TJ Slovanu Varnsdorf na začátku roku nezahálí / Zimní ceny Varnsdorfu v plavání se zúčastnilo na 200 plavců z celé republiky
 

 

Archiv starších čísel