Plánovaná oprava podlahy na služebně Městské policie

Plánovaná oprava podlahy na služebně Městské policie

29. 9. 2007 - Jiří Sucharda
V červnu letošního roku byla započata plánovaná oprava havarijního stavu podlahy na služebně stálé směny městské policie Varnsdorf.
Diskusní fórum bylo uzavřeno, už není možné přidávat příspěvky!
 
Diskusní fórum
Velice pěkné zázemí
Autor: Jenda
30. 9. 2007 10:08

Nikdy jsem na MP nebyl ,ale musím říci, že na služebně máte pěkné zázemí.

Co bych při této příležitosti chtěl říci, tak je to, že jsem tento čtvrtek viděl poprvé za 3 roky městké strážníky jak po dvojících procházeli pěšky  centrum města.  

Tak si myslím, že by to mělo být = přímí kontakt s občany. Stálé vození zadečků v autě a objíždění města mi připadá neekonomické a neefektivní. Za peníze, které se ušetří za benzín si klidně město může dovolit např 1 strážníka navíc. Jezdit autem ano, ale pouze v nutných případech. To je můj názor Honza

Re: Velice pěkné zázemí
Autor: Michalek
30. 9. 2007 21:55

 Tak to já je vídám častějc...

Re: Velice pěkné zázemí
Autor: Vojta
7. 10. 2007 23:35

Jak se říká vše souvisí se vším, když budou jen chodit pěšky, tak se nedostanou včas někam, kde je jich potřeba  např.požár, dopravní nehoda atd.  Rád bych  Vás viděl jak se z jednoho konce Varnsdorfu dostanete včas na druhý třeba když jde o záchranu života-pěšky za 45minut -autem do 5 minut a to je dost velký rozdil. Tak radši nekydat špínu a myslet.

Re: Velice pěkné zázemí
Autor: Jenda
8. 10. 2007 12:51

Vše se dá vyřešit a řešit. Dva na pochůzkách a jeden na služebně u tel. Pokud by se něco stalo na druhém konci Vdf, tak ten na služebně může telef. přepnout sobě na mobil a sjet ostře hbitě pro pochůzkáře , (kteří mu nahlásí místo, kde jsou) služ .autem. Vždy je řešení. Hezký den :-)    Jinak řešení je vždy více ne jen jedno či dvě. Přeji hezký den Honza

Re: Velice pěkné zázemí
Autor: Vojta
8. 10. 2007 17:15

A kdo bude zvedat telefony ,asi bůh a na kamery se také vykašlou takže neuvidí například jak nějaký vagabund okrádá důchodce,že.Dále to zdržení zajet pro pochůzkáře např na hrádek a  přiotom se něco děje na Pěnkaváku opravdu dost dobrá prodleva ,jak píšu chce to myslet.Na to co popisujete je moc málo lidí. Podívejte se na" Z deníku MP" ze dne 3.10.2007, myslíte, že by toho zloděje chytili podle vašeho návodu na chod MP myslím, že ne.Jak jsem již napsal -málo lidí.Jenže když příjmete několik nových lidí tak musíte mít samozřejmě na jejich plat, že a když si to spočítáte tak nakonec zjistíte, že vyděláte na tom, že strážníci jezdí autem .A myslím si, že když se budete chtít pořádně dívat tak ty strážníky na ulici uvidíte.Zajeďte se podívat do RBK a to teprve uvidíte. Na sídlištích se parkuje kdo kde chce, jezdí se jednosměrkou a další. Nedávno mé známe kradli auto, jedna paní zavolala na MP RBK a co myslíte? Ani nepřijeli!!

Jinak také hezký den Vojta

 

Re: Velice pěkné zázemí
Autor: Jenda
8. 10. 2007 20:15

Vojto alias strážníku MP, samozřejmě, že je to o penězích a počtu strážníků. Neříkám, že nic nedělají - důkazem je několik botiček denně. Každopádně MP raději vidím v centru na pochůzkách. Nikdy strážníci a kamery nebudou všude. Každopádně nesmyslné objíždění strážníky v autech mi občas připadá neekonomické. Jinak sledovat kamery u šálku lahodné kávy by zvládl i důchodce s 5ti tisícovou mzdou. To tam nemusí sedět "draze" placenný strážník . Každopádně jsem rád, že zde MP máme. Přeji hodně štěstí  při sledování kamer a objíždění Varnsdofu v autech :-)

Honza

Re: Velice pěkné zázemí
Autor: Jenda
8. 10. 2007 20:17

Každopádně po čtvrté - dobrou noc :-)

Re: Velice pěkné zázemí
Autor: Vojta
8. 10. 2007 23:29

Nevím, kde jste vzal, že jsem strážník MP. S tím důchodcem ,ale nevím ,nevím.Nevím zda důchodce dokáže dvanáct hodin udržet pozornost při sledování kamer. A vente si, že Varnsdorf nemá jenom střed města, že má také okrajové části a ty se také musí monitorovat. Jak jste psal tak kamery a strážníci nemohou být všude, ale když jsou mobilní tak přece můžou kontrolovat větší část města kdežto pěšky toho zase tolik nezkontrolují. Myslím, že to nemá cenu nad tímto polemizovat, Vy máte svou pravdu já si myslím své.A tak končím!!!!

Dobrou

Bez nadpisu
Autor: Jenda
1. 10. 2007 8:07

Tak to já je také vidím často, ale bohužel pouze v autech :-)