Spolupráce Policie ČR s Městskou policií se zdařila

Spolupráce Policie ČR s Městskou policií se zdařila

15. 3. 2007 - Jan Louka, DiS.
Dne 14.3.2007 byla provedena společná akce Obvodního oddělení Policie ČR, Oddělení hlídkové služby a Městské policie ve Varnsdorfu se zaměřením na osoby přivážející železný šrot a zejména barevné kovy do sběrných surovin v katastru města Varnsdorf.

Určený počet společných hlídek obsadil přístupové cesty k těmto sběrnám a na určených stanovištích byly prováděny kontroly osob se šrotem a též byla na místě provedena fotodokumentace naloženého šrotu. Pokud by toto železo a barevné kovy pocházely z trestné činnosti, mohla by fotodokumentace posloužit kriminalistům PČR k objasňování trestných činů. Během cca 2,5 hodiny monitorování ve výše uvedených lokalitách bylo zaznamenáno několik kontrol osob a provedena fotodokumentace nákladu, který byl jimi přivážen do sběren.

V průběhu výše popsané akce bylo na Městskou policii podáno oznámení o vloupání několika mladíků do chatek v zahrádkách na ul. Hraniční. Na toto oznámení vyjely tři společné hlídky, které v udané lokalitě společnými silami zadržely tři mladistvé. Tito byli po nezbytných úkonech převezeni na Obvodní oddělení PČR k dalším úkonům potřebným k došetření celé události.

Špička Martin – velitel MP Varnsdorf

Diskusní fórum bylo uzavřeno, už není možné přidávat příspěvky!
 
Diskusní fórum
Autor Předmět Datum
Lukáš Kohout
Bez nadpisu
16. 3. 2007 17:23
Vypsat vše