HOUMR v Jiříkově už podvacáté!

HOUMR v Jiříkově už podvacáté!

22. 7. 2013 - Jan Louka, DiS.
V sobotu 3. 8. 2013 se v Jiříkově uskuteční jubilejní 20. ročník Houmrova triatlonu.

Z rodinného hecu se s pomocí města Jiříkov stal velký uznávaný závod s účastí více než 400 závodníků. Už pátým rokem je nedílnou součástí hudební festival. Pro letošní rok nám do Jiříkova přiveze náš partner skupinu MIG 21, Ivana Mládka, Ivana Hlase, kapelu Legendy se vrací a další.
Závodit se bude, tak jako každý rok, na několika tratích a v několika věkových kategoriích. Součástí akce jsou dětské závody a aktivity o zajímavé ceny a medaile. To vše čeká i na velké závodníky, kteří si mezi sebe rozdělí celkovou finanční dotaci 5000 korun. Tak jako každý rok bude připravena tombola o hodnotné ceny.
Ve spolupráci s městy Rumburk a Šluknov budou na trati dvě rychlostní prémie.
Naším přáním je vytvořit důstojnou oslavu dvacátých narozenin Houmra v Jiříkově. Určitě se to podaří díky aktivní účasti závodníků z celého výběžku a všem divákům, kteří každý rok povzbuzují borce na trati. A to nejen ráno na hrázi rybníka, ale po celé trati a v centru dění na fotbalovém hřišti. Pro letošní rok také vyhlašujeme soutěž o nejoriginálnější transparent a formu povzbuzování závodníků.
Během závodu se také představí dechovka a mažoretky z Jiříkova. Upoutávku na letošní ročník natočil Petr Čtvrtníček a Leoš Noha!
Těšíme se na setkání na startu, při fandění a návštěvě hudebního festivalu. Přijďte!
Online registrace závodníků, propozice a informace o programu na:
www.htriatlon.cz a www.facebook.com/houmruvtriatlon.
Mgr. Vladislav Dykast, ředitel závodu

Diskusní fórum bylo uzavřeno, už není možné přidávat příspěvky!
 
Diskusní fórum
K této stránce neexistuje žádná otázka / připomínka.