Zdařilá premiéra přípravky HC

31. 1. 2012 - Jan Louka, DiS.
Nejmladší hokejisté sehráli další zápasy a vydařilo se zejména první utkání přípravky, tedy předškoláků a žáků 1. tříd.

Uvedený tým po dvou měsících prvních tréninků na ledě hrál premiérový „přáteláček“ v Děčíně na 4x15 minut. Po třech čtvrtinách sice prohrával 4:1, ale nakonec vydoloval nerozhodný výsledek 5:5 a na trestná střílení dokonce zvítězil 3:2! Úspěch je o to cennější, že soupeř trénuje společně již druhou sezonu.
Družstvo žáků 3. tříd mělo na programu utkání v Bílině, kde porazilo domácí výběr a prohrálo s Litoměřicemi. Na domácím turnaji bylo poté poraženo týmy České Lípy a Jablonce. Svoje kvality doma opět potvrdili žáci 2. tříd, když vítězně přehráli své vrstevníky stejných soupeřů. Aktuální výsledky i rozpisy zápasů lze sledovat na inovovaném webu www.hcvarnsdorf.cz a připomínáme, že vždy v Po, Stř, Pá stále probíhá od 17.00 hod. hokejový nábor dětí ve věku 4 až 9 let.