Výhra s Karvinou a první pozice žáků

28. 4. 2011 - Jan Louka, DiS.
Fotbalisté SK Slovan zajížděli do Vlašimi k duelu s druhým týmem průběžného pořadí.

Padla jediná branka, ale bohužel do sítě Slovanu v 55. minutě, čímž naděje na překvapení zhasly. V domácím utkání s Karvinou měli Varnsdorfští hostům oplácet podzimní prohru 2:0. Stejný stav byl v Kotlině už do poločasu po trefách Hozdy a Rudnyytského. Ve druhé části se tisícovka diváků už gólu nedočkala, ale mohla spolu s hráči vychutnávat pocit zisku nesmírně důležité výhry.
Starší dorost přivezl celkem nečekaný bod ze Žatce (po podzimu 3.) za výsledek 2:2, ale ještě v 85. vedl 0:2! Góly Zadina a Stankovič. Mladší dorost ve městě chmele zklamal a prohrál 3:0. „Byl to asi nejhorší výkon sezony,“ konstatoval trenér Bartůněk. Po volnu v dalším kole (Chlumec odstoupil) čekaly zápasy v Děčíně proti Junioru. Starší prohrál 3:2 (Stankovič snižoval na 3:1, Šťastný na 3:2) a mladší přivezl všechny body po výhře 1:3 (Šiška 2, Šolc). Starší dorost je nadále 10., mladší drží 5. pozici.
Z dalších výsledků - starší žáci v KP: FAŠV A - Žatec 5:0 (branky Herejk a Česenek po 2, Zounar z PK), Junior Děčín - FAŠV A 1:4 (Česenek, Císař, Doležal, Herejk). Doma mohla FAŠV A výhrou poodskočit od druhého Litvínova. Vedla od začátku gólem Kurela, ale zápas skončil smírně 1:1 (na fotu situace před vyrovnáním). Mladší žáci v KP: FAŠV C - Žatec 1:1 (vyrovnával Eliáš), Junior Děčín - FAŠV C 2:7 (Lisý 3, O. Kramer 2, Marko, Bače), FAŠV C - Litvínov 3:1 (O. Kramer, Polák, Báče). Tento tým je 6.