Volejbalistky vykročily do jara skvěle

4. 6. 2012 - Jan Louka, DiS.
Družstvo žen TJ Slovan Varnsdorf zahájilo jarní část soutěže podle svých představ a tedy úspěšně.

Již v prvním utkání v Mnichově Hradišti se začala projevovat kvalitní zimní příprava. Dobrým a zodpovědným výkonem porazily volejbalistky domácí družstvo v poměru 0:3 a 1:3. Na domácích kurtech s družstvem RSCM Český Dub opět nezaváhaly, suverénně zopakovaly poslední výsledky a Český Dub odjel poražen 3:0 a 3:1. Následující den dohrávaly doma utkání se čtvrtým celkem soutěže TJ Vysoké n. Jizerou. Úvodní set prvního utkání naše ženy vyhrály. Druhý set se jim však díky síle větru příliš nepodařil, a tak po dvou setech zněl stav 1:1. Poté si však domácí volejbalistky vzpomněly na výkony z předešlých utkání a ve zbylém průběhu opět dominovaly. Podařilo se jim soupeře přehrát v poměru 3:1 a 3:0.
Další soupeř čekal v Poniklé, předním celku soutěže. Ženy u soupeřek svedly těžké, vyrovnané boje a přivezly odtud těsné výhry 2:3 a 2:3. Potvrdily tak již získané vedení v soutěži a úspěšně vykročily za svým cílem, kterým je vítězství v přeboru a postup.