Nešťastná porážka s Brnem

2. 5. 2012 - Jan Louka, DiS.
Na duel se Zbrojovkou Brno přilákaly do Kotliny rekordní domácí návštěvu jak dobré výkony FK, tak popularita soupeře a i solidní počasí. Jarní šlágr přišlo sledovat 1400 fanoušku!

Ti byli v prvé půli svědky opatrného fotbalu. Ve druhé části hosté přidali, byli častěji na polovině Varnsdorfu, ale inkasovali po skvělé akci R. Macha v 55. min., když již před tím zahodil dobrou šanci Alen Melunovič. Brno však stav stačilo otočit góly Pašeka v 64. a Chigoua v nastaveném čase, přesně v 91. minutě. Škoda, plichta by byla zasloužená a lepším požitkem všem varnsdorfským příznivcům, kteří do Kotliny v nedělní podvečer zavítali.

Dorostu FK U19 se nedaří. Prohrál v Pardubicích 3:1 (2:0) a na konečný stav upravoval Honců. V Chrudimi sice vedl v půli 0:1 díky trefě Horáka, ale výsledek proti týmu s nejlepší obranou v soutěži zněl opět 3:1. Doma hostil dorost Nový Bydžov. Po chybách, nevyužitém PK a zahozených šancích přišel debakl 1:6 (0:3). Trefil se jen Ruszó.