Jak si vedly varnsdorfské kluby v uplynulém víkendu?

5. 6. 2013 - Jan Louka, DiS.
Výsledky z 1. - 2. června 2013.

FOTBAL

FK Varnsdorf dokázal v Ústí nad Labem dovést do úspěšného konce dobře rozjetý zápas. Na vedoucí branku Marka Volfa domácí po dvanácti minutách odpověděli vyrovnáním, ale v 78. minutě se o rozhodující a vítěznou trefu postaral Radim Breite. Varnsdorfský tým si odvezl tři body za výsledek 1:2 (0:0). Po loňském historicky nejlepším umístění, sedmém místě, si varnsdorfští fotbalisté letos postavení v tabulce mohou vylepšit až o čtyři příčky. Stačí „jediné“ – vyhrát ve středu 5. června v Mostu.

V domácím prostředí a na UMT (hřiště ve Chřibské bylo pod vodou) porazil dorost U19 již postupující Jablonec n. N. 3:1 (0:1) po brankách Mponga 2 a Halbicha.

TENIS

Zápasy 4. a 5. kola okresní seniorské tenisové soutěže měl hrát Mžik Varnsdorf (po třech kolech 4. v tabulce) na kurtech soupeřů u LTC Děčín (8.) a ve Velkém Březně (1.). Tragické dešťové přívaly však odehrání nejen těchto utkání znemožnily.