Jak si vedly varnsdorfské kluby v uplynulém týdnu?

11. 10. 2013 - Ing. Lukáš Vébr
Přehled jejich výsledků od pátku 4. do úterý 8. října.

Úspěšně si v úvodu tohoto měsíce vedla většina týmů FK a FAŠV na už méně zelených plochách hřišť a stadionů. Ve vítězném tažení pokračují basketbalisté Slovanu, zatímco mládežnická družstva vstoupila do soutěží prohrami. Jednou zbytečně zaváhaly volejbalistky - na rozdíl od výsledkově skvělých stolních tenistů, kteří si před sezonou vytyčili cíle v podobě postupů.

FOTBAL

FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf U21  1:0.
Nejtěsnější prohra s vedoucím týmem juniorské ligy.

Sokol Třebeš - FK Varnsdorf U19 3:3 (1:3).
Domácí málem zcela otočili vývoj utkání, když hosté dohrávali pro dvě ČK posledních pět minut duelu v devíti hráčích.

FK Varnsdorf U17, U16 – Vyšehrad 2:1, 1:4
Mladší tým vedl v půli 1:0, ale po nepochopitelném zkratu a výpadcích si odvezl lacinou výhru 1:4 soupeř.

FAŠV U15, U14 – Karlovy Vary 5:2, 2:1.
Cenné úspěchy obou týmů starších žáků.

BASKETBAL

BK Teplice B – TJ Slovan Varnsdorf 55:69 (13:17, 10:15, 15:24, 17:13).
Nejvíce bodů Slovanu: Lehroch 23 a Voráček 13.

Basketbal Pečky – TJ Slovan U17 82:61

TJ Slovan U17 - TJ Slavoj BK Český Brod 59:119

BK Kondoři Liberec – TJ Slovan U13 62:34 a 73:45.

TJ Slovan ml. minižáci – Sluneta Ústí n. L. 51:89 (19:53) a 49:71 (26:25).

VOLEJBAL (9. a 10. kolo soutěže žen Z-2 Libereckého kraje)

RSCM Český Dub A - TJ Slovan Varnsdorf A 0:3 (-23,-21,-16) a 3:2 (-13,17,18,-12,7).

Suverenitu z prvního vítězného utkání vystřídalo ukolébání a podcenění soupeřek, které se zlepšeným výkonem tak propracovaly k výhře.

STOLNÍ TENIS (úvodní utkání sezony)

KP II. třídy: SLOVAN A – SKST Děčín B13:5.
Body vítězů L. Žatečka 4,5, P. Šimek 4, P. Tůma 2,5, J. Peleška 2.

OP: SLOVAN B – Sokol Filipov C 17:1.
Body J. Somič a M. Fluchsig po 4,5, M. Ptáček 4, V. Strnad 3,5, M. Miško 0,5.

SLOVAN C – Slovan D 6:12.
Body J. Svratecký a A. Hozman po 2, J. Charouzek a R. Novotný po 1 – L. Žatečka ml. 4, O. Gola 3,5, V. Vejl 2,5, J. Sláma 1,5, P. Exnar 0,5.

FLORBAL

SK Paintball - FBK Gladiators Česká Lípa 18:11

SK Paintball - TJ Sokol Bzí 8:8

Z úvodních dvou utkáních Liberecké ligy hraných ve Smržovce přivezl varnsdorfský tým jeden bod. V neděli 3. listopadu bude mít výhodu domácího prostředí v dalších dvou zápasech.

BOWLING (2. kolo Varnsdorfské bowlingové ligy)

KOBRA11 - ASPOŇ KILO 861:853, ŽLÁBCI - BLACK HORSES 931:918

NIC-MOC – KILLERS 892:878, SPLIŤÁCI - X-TEAM 846:935, BAHŇÁCI - BC TOS 731:1000.

Po dvou kolech vede soutěž BC TOS a X-TEAM.