Taky si chceme hrát - celkové hodnocení 2010 - 2011

1. 7. 2011 - Jan Louka, DiS.
Závěrečnou soutěží her pracovníků škol ve Varnsdorfu byla atletika.

Ta se uskutečnila v úterý 28.6.2011 na stadionu v Kotlině a byla skvělou tečkou za celou sezónou a za všemi turnaji a soutěžemi, kterými pracovníci škol prošli. V atletice za každou školu v každé disciplíně soutěžila minimálně jedna žena a jeden muž. Postupně se vystřídali v hodu oštěpem, ve sprintu, ve skoku dalekém, v běhu na 200 m, resp. na 400 m a ve štafetě, která byla vyvrcholením soutěže a kde rozhodovala týmová strategie každé školy.

Atletickými fenomény se stali pracovníci spojeného týmu dvou škol – Gymnázia a ZŠ Seifertova, kteří při rovnosti bodů se SŠ Bratislavská zvládli nejlépe štafetu a stali se vítězi atletiky. S malým bodovým odstupem skončila na třetím místě ZŠ náměstí.
Po pěti soutěžích během celého školního roku se celkovým vítězem stalo Gymnázium a ZŠ Seifertova, druhé místo po zásluze patří ZŠ náměstí, třetí místo překvapivě obsadila SŠ Bratislavská. Na dalších místech skončila SŠ Mariánská a SŠ K. Světlé.
Všem účastníkům i organizátorům zajímavých klání patří velký dík.