ČEZ ruší plánované odstávky elektřiny

ČEZ ruší plánované odstávky elektřiny

20. 10. 2020 - +DiS. Tomáš Secký
ČEZ Distribuce na základě vyhlášeného nouzového stavu a s tím souvisejících mimořádných opatření jako je distanční výuka a zvýšený počet zaměstnanců pracujících z domova, přistoupil k omezení plánovaných odstávek.

V termínu od pondělí 19.10.2020 do odvolání dochází k výraznému omezení počtu plánovaných odstávek elektřiny. Jedná se především o plánované odstávky, které lze odložit a nebudou mít vliv na bezpečnost a spolehlivost dodávek elektřiny. Do odvolání budou probíhat pouze plánované práce s přerušením dodávky elektřiny realizované za účelem zvýšení bezpečnosti a spolehlivosti dodávky elektřiny.

Zákazníkům doporučujeme sledovat webové stránky www.cezdistribuce.cz, nebo se zaregistrovat do bezplatné služby www.cezdistribuce.cz/sluzba, kdy jsou zákazníci o plánovaných odstávkách či jejich zrušeních informování na zadaný e-mail.

Z tohoto důvodu jsou zrušeny plánované odstávky v úterý 20. října v ulicích: Svatopluka Čecha, 5. května, Boženy Němcové, Čsl. mládeže, Jiřího z Poděbrad, Josefa Hory, Karlínská, Měšťanská, Na Haldách, Rumburská, Tkalcovská a U Městského statku.