Zastupitelstvo města

Zastupitelstvo města Varnsdorf 2010-2014

Příjmení, jméno, titul Polit. příslušnost Telefon E-mail
 Dlask Michal Mgr. VV - BEZPP veciverejnevdf@hotmail.com
 Draský Jaroslav Ing. KSČM - BEZPP lcd@lcdvdf.cz
 Dubský Karel ODS 724 552 333 karel.dubsky@varnsdorf.cz
 Hricz František Ing. ČSSD frantisek.hricz@sstvdf.cz
 Jakubec Petr Ing. ČSSD 602 625 614 p.jakubec@vosassvdf.cz
 Jára Václav MUDr. KDU - ČSL neuro@centrum.cz
 Jeníková Martina MUDr. TOP 09 - BEZPP nechce zveřejnit
 Koleno Jozef
KSČM - KSČ koleno.j@centrum.cz
 Křížová Bohdana Ing. SUVERENITA Bohdana.Krizova@seznam.cz
 Louka Martin HNHRM 723 460 887 martin.louka@varnsdorf.cz
 Moravec Leoš PhDr. Mgr. SPOZ (zv. ČSSD) 775 370 631 dd.reditel@seznam.cz
 Moravec Václav Ing. ODS - BEZPP moravec@czechpan.cz
 Novotný Miroslav Ing. SZSP mnovotny@velveta.cz
 Poláček Josef Ing.  ODS 602 484 682 josef.polacek@varnsdorf.cz
 Posselt Kurt KSČM nechce zveřejnit
 Reiber Vladimír Ing. KSČM nechce zveřejnit
 Solloch Roland ThMgr. HNHRM 603 221 937 communio@varnsdorf.cz
 Sucharda Jiří ODS 602 104 570 jiri.sucharda@varnsdorf.cz
 Šmíd Jindřich PharmDr. ODS - BEZPP 602 119 177 indik@tiscali.cz
 Šmíd Petr Mgr. SPOZ (zv. ČSSD) 602 402 435 smidpetr@tiscali.cz
 Zbihlej Josef Mgr. ČSSD - BEZPP josef.zbihlej@quick.cz


Usnesení zastupitelstva