Přehled sportovních výsledků týmů Šluknovského výběžku

22. 10. 2014 - Jan Louka, DiS.
Fotbalisté FK Varnsdorf protrhli smůlu, na třetí pokus vyhráli v Opavě a udrželi si tak vedoucí postavení ve druhé nejvyšší soutěži.

Junioři i nejstarší dorost těsně prohráli. Sahali po remízách a U21 inkasovala dokonce z pokutového kopu v poslední minutě utkání. V  krajských soutěžích museli po porážkách opustit skvělá postavení týmy Šluknova a Horního Podluží, ale dobře si nadále vede i Velký Šenov. V  okresním fotbale hledá fazonu z loňské sezony Jiřetín a je v tabulce hodně dole. Po veteránském týmu i béčku futsalového JK Trans Varnsdorf se patřičně nevydařil vstup do soutěže ani jeho A-týmu (dvě remízy a  prohra). Těžkou práci měli basketbalisté, udolali soupeře z Mostu až v  poslední čtvrtině utkání. Z volejbalových týmu uspěli pouze muži Rumburku. Skvělý víkend měli kuželkáři SK Plaston Šluknov, tři utkání u  soupeřů a tři výhry! Rozjela se Varnsdorfská bowlingová liga a první utkání bez řady oficiálních výsledků mají za sebou soutěže Lužické ligy v  kulečníku.

FOTBAL

FNL

Opava (11./14) - FK Varnsdorf  (1./21)  0:1 (0:0)

JL U21

Jablonec - FK Varnsdorf  1:0  (0:0)

ČLD U19

Slavia Praha B - FK Varnsdorf  2:1 (0:0)

ČLD U17, U16

FK Varnsdorf (9./13)  – Chrudim (6./16)  1:2 na PK (1:1, 1:0)
FK Varnsdorf  (13./6) – Chrudim (14./3)  1:0  (0:0)

ČLŽ U15, U14

FAŠV (8./14)  – Bohemians 1905 (1./32)  0:0, PK 4:3
FAŠV (12./2) – Bohemians 1905  (3./28)  1:4 (1:2)

KRAJSKÝ PŘEBOR

Vilémov - Proboštov 0:1 (0:1)
Rumburk - Kadaň 2:0  (1:0)

I. A TŘÍDA

Pokratice (2./24) - Šluknov (5./17) 3:1 (2:1)

I. B TŘÍDA

Hostovice (1./21) - Mikulášovice (8./12) 6:2 (3:2)
Velký Šenov (2./20) - Malšovice (14./7) 6:0 (4:0)
Trmice (4./17) - Horní Podluží (3./19) 4:2 (0:2)

FOTBAL - OKRESNÍ PŘEBOR

Dobkovice (1./20) - St. Křečany (11./10) 1:1 (0:1)
D. Poustevna (7./15) - Těchlovice (2./18) 0:1 (0:0)
Krásná Lípa (8./14) - SA Děčín (3./18) 11:4 (6:2)
Union Děčín (10./12)- Boletice (4./16) 1:0 (0:0)
St. Šachov (6./15) - Šluknov B (5./16) 5:3 (4:2)
Jiříkov (9./12) - Chřibská (13./9) 4:3 (0:2)
Markvartice (14./4) - Jiřetín (12./9) 3:2 (1:1)

FUTSAL

DeCe COMPUTERS Extraliga ÚK 2014 – 2015
Úvodní kolo Extraligy hrané ve SH v Libouchci

JK TRANS Varnsdorf - Metalliga Teplice 2:2, - Bumiko Děčín 2:2, - Veterans Želenice 1:4

SC Vilémov měl mít za soupeře Jílové A , Turbo Děčín A a DeCe Computers Děčín, ale k turnaji nedorazil pro kolizi termínů s fotbalovými duely týmů Šluknovského výběžku, kde borci SC hrají.

BASKETBAL

Severočeská liga

TJ Slovan Varnsdorf (2./5) – BNK Most (4./4) 73:65 (13:23, 35:40, 48:51)

VOLEJBAL

2. LIGA ŽEN

Střešovice B (4./10)- Rumburk (8./6)  3:1 (20, -19, 23, 11) a 3:0 (27, 20, 8)

LIBERECKÝ KP MUŽI

Rumburk (8./5) - Žel. Brod A (9./2) 3:2 (-27, 16, 19, -22, 11) a 3:2 (21, -22, -16, 17, 11)

LIBERECKÝ KP ŽENY

Stráž n. N. A (4./9) - Varnsdorf (3./9) 3:1 (23, -18, 20, 15) a 3:2 (-27, 22, -24, 12, 9)

ÚT: X-team - Žlábci 4:1, Nic-moc – Kobra 11 3:2

Pořadí: 1. X-team 18, 2. Nic-moc 15, 3. Spliťáci 11, 4. Black horses 11, 5. Kobra 10, 6. BC Tos 8, 7. Bahňáci 7, 8. Žlábci 5, 9. Aspoň kilo 5 bodů.