Skvělá umístění na H-triatlonu

7. 9. 2011 - Jan Louka, DiS.
Na propršeném Houmrově triatlonu v Jiříkově se v dobrém světle představili varnsdorfští sportovci.

Na trati Klasik (350 m plavání - 24 km kolo - 4 km běh) získal M. Švorc dokonce druhé pořadí, V. Zemler šesté (3. v M do 49 let) a M. Vohnout byl devátý (4. v M do 49). Do první čtyřicítky se ještě vešel J. Pospíchal (3. v M do 65) a do padesátky M. Hozák (15. v M do 49) mezi 135 triatlonisty.
Na trati Hobby (350 m plavání - 24 km kolo - 2 km běh) byl V. Šimonek třetí, ale první mezi muži. Za tým Házená Varnsdorf startovali také L. Kočiš a M. Krátký. Vybojovali si osmé a desáté místo, mezi muži pak třetí a čtvrté.
Na trati Sport (700 m plavání - 48 km kolo - 8 km běh) skončil T. Podrazil třetí a L. Korba třináctý. J. Novota se po nemoci necítil dobře, a tak závod po cyklistické části ze čtvrtého místa „zabalil“.