Proběhly tradiční turnaje stolních tenistů

14. 1. 2014 - Jan Louka, DiS.
Ke konci roku se tradičně schází stolní tenisté Slovanu Varnsdorf, aby zhodnotili své sportovní výsledky a stanovili si nové pro další rok.
Součástí srazu bývá i turnaj jednotlivců a dvojic. Nebylo tomu jinak ani na konci roku 2013. Turnaje se zúčastnilo rekordních 29 hráčů. Ti se utkali ve čtyřech výkonnostních skupinách, odkud postupovali vítězové a ostatní hráli v soutěži útěchy. Po dramatických zápasech vyhrál J. Peleška před V. Chlanem ml., třetí skončil M. Miško. Soutěž útěchy měla vítěze v R. Novotném, druhý byl M. Ptáček a třetí L. Žatečka. st.  Turnaj čtyřher měl vyřazovací systém. K vítězství se probojovala dvojice J. Peleška, V. Chlan. Druzí skončili R. Novotný, J. Svratecký a třetí J. Somič, P. Žítek. Všichni uvedení hráči obdrželi po pohodovém průběhu poháry a společně se posedělo u dobrého občerstvení, které sponzorsky zajistili MUDr. Vejl a Obchod Vohnout. Stolní tenisté přejí na závěr všem obyvatelům města Varnsdorf štěstí a zdraví v roce 2014.