Gymnasté uspěli

14. 3. 2014 - Jan Louka, DiS.
Starší žáci ze ZŠ náměstí na stupních vítězů

Ve čtvrtek 6.3.2014 se uskutečnilo okresní kolo ve sportovní gymnastice. Již tradičně s naší účastí. Tentokráte jsme obsadili kategorii starších žáků, která byla nebývale silná – celkem 9 týmů. Mimo soutěž se zúčastnil Jirka Martinka (5. třída). Nejlepším jednotlivcem byl Honza Zima, na stupních vítězů skončil i Petr Schilling. Podstatné však je, že všichni kluci potvrdili své vysoké cíle a vítězstvím si zajistili postup do krajského kola, které se koná 31. 3. 2014. Gratulujeme!

Zde ještě několik slov trenéra, vedoucího a nadšence gymnastiky pana Zdenka Barboríka:
„Kluci se chovali dobře, nebláznili jako loni a zasloužili by si pochvalu. K závodům přistupovali zodpovědně, zbytečně se nevysilovali - prostě téměř profesionální přístup. To, že se něco nepovede, je záležitost nervů a toho, že nechtějí pokazit, ale vyhrát. Byli to jediní gymnasté z přítomných kluků“.

Ano, jediná nespokojenost mohla být s přístupem a hodnocením rozhodčích.

Ještě jednou velká gratulace a přání dalšího úspěchu v krajském kole.