Seminář o partnerských vztazích přilákal přes 50 lidí

"Před několika lety jsem viděl, že jsme se synem hodně vzdálili. Byl to teenager a viděl jsem mnoho špatných věci, které dělá. Snažil jsem se mu ukázat, že by se měl hodně změnit. Nakonec však se mnou přestal úplně mluvit. Ale to jsem nechtěl. Vzal sem ho na kurz potápění do Chorvatska a za celou cestu mi řekl jen několik slov. Máš hlad. Ne. Nechceš kafe. Ne. ... Po kurzu jsme se hodně sblížili a já jsem si uvědomil, kolik skvělých vlastnosti můj syn má. Úplně to však přebilo moje vidění jeho nedokonalosti. Cestou domů jsme prokecali mnoho hodin."

Pavel a Brigita Vimrovi již po šesté navštívili naši akci ...a žili spolu šťastně až do smrti... Příběhem se synem uvedli seminář na téma "Štědrost ve vztazích a sex v dlouhodobém vztahu". Seminář pořádala apoštolská církev u příležitosti Národního týdne manželství a svátku svatého Valentýna.
Pavel sdílel pocity z dlouhodobého soužití, kdy vidíme u partnera stále více vlastností, které nás mohou hodně vytáčet a snažil se ukázat perskektivu, která nám může pomoci krize překonat. Brigita svým otevřeným přístupem pří povídání o sexu šokovala mnohé návštěvníky. Přestože se dnes zdá, že společnost ví o sexu vše, na straně druhé přibývají statistiky, kdy lidé jsou se svým sexuálním životem spíše nespokojeni.
Tímto krátkým článkem vás již chceme pozvat k vyslechnutí záznamu semináře, který navštívilo 12.2.2014 cca 55 lidí ve sborové budově apoštolské církve ve Varnsdorfu:
www.youtube.com/watch?v=ppIdS3kdbxg&app=desktop

Martin Penc, Apoštolská církev Varnsdorf